o firmie

ABAKOSTEEL® to firma oparta na wieloletnim doświadczeniu w dostarczaniu rozwiązań dla wielu gałęzi przemysłu między innymi dla przemysłu jachtowego, żeglarskiego, okrętowego, przemysłu maszynowego, spożywczego, oraz budownictwa. Nasza wiedza oraz staranny dobór dostawców gwarantują najwyższą jakość oferowanych produktów i atrakcyjne ceny.

Realizujemy projekty z wielu gałęzi przemysłu i jesteśmy elastyczni na specyficzne potrzeby rynku, co zapewnia nam ciągły rozwój, oraz jak najlepsze poznanie potrzeb naszych Klientów i Partnerów . W tym celu intensywnie poszerzamy asortyment w naszym magazynie, tak aby produkty najbardziej Państwa interesujące były zawsze dostępne. Na życzenie Klienta tworzymy skład magazynowy pod indywidualne zapotrzebowanie, co wydatnie skraca czas realizacji zamówień i obniża koszty.

Ciężka praca i ogromne zaangażowanie w to  co robimy to filary zasad i norm na których powstała nasza firma. Źródłem naszego sukcesu są ludzie. Starannie dobrany zespół pracowników cechuje rzetelność i profesjonalizm.
Aby jak najlepiej służyć Państwu pomocą, wciąż pogłębiamy naszą wiedzę na temat oferowanych produktów.

W codziennych działaniach kierujemy się naszym hasłem przewodnim „Quality first” - jakość na pierwszym miejscu, traktując czynnik jakości jako priorytet we wszystkich obszarach naszej działalności.


Prowadzimy działalność handlową w dwóch sektorach produktowych:

ELEMENTY ZŁĄCZNE:


  • Elementy złączne znormalizowane - w ofercie ponad 20 000 wyrobów znormalizowanych.
  • Elementy złączne do techniki solarnej - program zawiera kompletny system mocowań do montażu paneli solarnych.
  • Elementy złączne niestandardowe - wszędzie tam, gdzie wymagane są nieszablonowe rozwiązania, dostarczamy produkty zaprojektowane indywidualnie, zgodnie z wymogami klienta.

ELEMENTY OSPRZĘTU:
  • Osprzęt żeglarski - kompletna gama produktów adresowana nie tylko do branży żeglarskiej i stoczniowej.
  • Stopki wahliwe do poziomowania maszyn i urządzeń -szeroka oferta wysokiej jakości produktów skierowane głównie do przemysłu maszynowego, jak również do gastronomii i medycyny.
  • Zamknięcia napinające - bardzo wytrzymałe, dostępne w różnych rozmiarach z możliwością dopasowania do dowolnej konfiguracji montażu.